VEYA

HomeHakkımızda

Hakkımızda

1997 Yılında kurulan TOTAL LİGHTİNG, Türkiye’nin önde gelen aydınlatma armatürleri şirketlerinden biridir. Son 22 yılda büyümeye devam eden BAŞ AYDINLATMA, müşterilerinin her türlü talebini karşılamak için kalite anlayışını ve yenilikçi tasarımlarını harekete geçirdi. Bir üretici olarak Total Aydınlatma, SİTECO AYDINLATMA, GENERAL LIGHTING ve daha birçok marka için uzun yıllardır üretilmektedir. Şirketin şu anki yeni hedefi, son on dört yılda olduğu gibi TOTAL LİGHTİNG markası adı altında kendi adıyla liderlik oynamak.

Ürünlerimiz TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, uluslararası alanda tanınmış birçok kurum tarafından sertifikalandırılmıştır.

TOPLAM AYDINLATMA müşterilerine en iyi aydınlatma çözümlerini sunarken, çevreye karşı sorumluluk bilinciyle müşteri taleplerini kalite, verimlilik ve yenilikle birleştirmektedir. Aynı zamanda, yüksek kaliteli çözümlerle makul fiyatlar sağlanmaktadır.

KAMU ve ÖZEL SAĞLIK BİNALARI, KAMU ve ÖZEL HİZMET BİNALARI, KAMU ve ÖZEL EĞİTİM BİNALARI, ZİNCİR RESTVEYAANLAR ve daha birçokları gibi TOTAL LİGHTİNG, çeşitli amaç ve mekanlar için tasarlanmış çok çeşitli aydınlatma armatürleri sunmaktadır.

Üretim sürecinde kalite kontrol ünitesi hassasiyete odaklanan ve uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirilen bir birimdir. Her parça, ürünler için kullanılan malzemelerden üretilen ürünlere kadar kontrol edilir, böylece en yüksek kalite ve işletme özellikleri sağlanır.

Şirketimizin kapsamı ISO 9001:2015 & ISO 14001:2015 & ISO 45001:2018;

“AYDINLATMA ARMATÜRLERİNİN tasarımı, üretimi ve satışı” olarak sınıflandırıldık.